КОРИСНІ СТАТТІПро кредитиПОГАНА КРЕДИТНА ІСТОРІЯ: ЯКИХ НАСЛІДКІВ СЛІД ОЧІКУВАТИ

10.02.20220

Існують спеціально створені бюро кредитних історій, що зберігають дані про позичальника, фіксують порушення правил сплати кредиту. Банківські установи діляться інформацією між собою, що значно впливає на наступне кредитування. З якими обмеженнями Ви зіткнетесь, якщо зіпсуєте свою кредитну історію? Та як виправити погану кредитну історію?

Інформація для формування кредитної історії передається в разі наявності письмової згоди юридичної або фізичної особи, що уклала кредитний правочин. ( Ст.9 ЗУ “Про організацію формування та обігу кредитних історій”).

Погана кредитна історія у більшості випадків стає причиною відмови у видачі кредиту або ж обмежує ваше кредитування лімітом.

Також Вам можуть збільшувати ставку на отримання кредиту. Таким чином банки намагаються уникнути проблем з несплатою боргів.

Кредитна історія формує ваш рейтинг як позичальника. Дізнатись свою кредитну історію ви можете на сайті відповідного кредитного бюро або безпосередньо в банку, в якому у вас є рахунок. Важливо час від часу її перевіряти, оскільки ви можете навіть не підозрювати про стан своєї кредитної історії.

Погані кредитні історії формуються під впливом декількох факторів, які не завжди залежать від позичальника. Першим і основним є заборгованість по кредиту та несвоєчасні внески.

Змінити погану кредитну історію важко, але цілком можливо! Для цього ви  можете подати до відповідного банку заявку на зміну ліміту, підтверджуючи свою платоспроможність. Працівники банку не тільки розглянуть вашу заявку, але й зможуть порадити яким чином саме вам можна покращити кредитну історію. Першим показником є повне погашення заборгованостей по кредитам. За необхідності пройдіть повторну перевірку документів банком.

Додатковим плюсом в поліпшенні кредитної історії буде активне користування кредитними продуктами банку. Кількість одночасно відкритих договорів по кредитам краще звести до мінімуму.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://merezha-prava.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/logo.png
м. Київ, вул. Лютеранська, 27/29; м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 55; м. Вінниця, вул. Микола Оводова, 15
glazovandpartners@gmail.com

Підпишіться на нас:

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело.

Copyright © МЕРЕЖА ПРАВА 2021