КОРИСНІ СТАТТІПро пенсіїСКІЛЬКИ ПЕНСІОНЕРІВ-СИЛОВИКІВ УЖЕ ЗБІЛЬШИЛИ СВОЇ ПЕНСІЇ

03.12.20210

 З кожним днем все більше військових пенсіонерів та «правоохоронців» починають займатися збільшенням своєї пенсії. Скільки пенсіонерів в Україні уже збільшили свою пенсію та які програми серед них найпопулярніші?

На сьогодні 50 000 пенсіонерів-силовиків вже отримують законну пенсію, яка раніше була значно скорочена державою. Більше 2 000 пенсіонерів виграли суди з ПФУ завдяки юридичній компанії «Мережа права». Ще понад 10 000 наших клієнтів – в процесі суду.

 

Люди почали судитися з ПФУ, адже побачили реальні результати своїх колег, які після суду збільшили пенсію у два-три рази. Також з’явилось більше програм для пенсіонерів-силовиків, за якими вони можуть отримати компенсації та збільшену пенсію. Найпопулярніші програми серед пенсіонерів-силовиків – це повернення надбавок та премій, оклади та звання і виплата заборгованості.

Пенсіонери-силовики, які звільнені до 1 березня 2018 року, можуть повернути до своєї пенсії надбавки та премії. Держава викинула з їхньої пенсії такі додаткові види грошового забезпечення. Ми також вимагаємо, щоб ПФУ виплатив заборгованість за весь період, коли пенсіонер отримував зменшену пенсію.

Довгий час пенсіонери-силовики отримують меншу пенсію через те, що їхній оклад вираховують відносно до прожиткового мінімуму за 2018 рік. У ПФУ ж повинні розраховувати оклад, в залежності від прожиткового мінімуму станом на 2020 рік. Ми змушуємо ПФУ провести перерахунок пенсії, збільшивши її в середньому на 15-20%.

А ще у 2018 році пенсіонери-силовики отримували лише 50% від своєї пенсії. У 2019 році – 75%. Таким чином держава економила кошти у бюджеті. Ми просимо ПФУ перерахувати пенсію у 100% розмірі за 2018-2019 рік та виплатити заборгованість.

Отримати законно зароблені кошти, а також компенсації – цілком реально! І це підтверджують відгуки людей, які отримали відсуджені виплати на свої картки. Можливість є, головне – нею скористатися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://merezha-prava.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/logo.png
м. Київ, вул. Лютеранська, 27/29; м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 55; м. Вінниця, вул. Микола Оводова, 15
glazovandpartners@gmail.com

Підпишіться на нас:

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело.

Copyright © МЕРЕЖА ПРАВА 2021