КОРИСНІ СТАТТІПро пенсіїЧИ ПОТРІБНО СИЛОВИКАМ ХОДИТИ В СУД ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНСІЇ?

03.12.20210

Страх застрягнути у судах – одна із перепон, яка не дає військовим пенсіонерам чи правоохоронцям зайнятися збільшенням своєї пенсії. Наші клієнти зізнаються, що довгий час не могли наважитись на судовий процес, бо не хотіли витрачати на це увесь свій вільний час. І з кожним місяцем бездіяльності, вони втрачали по декілька тисяч гривень, які можливо було отримати лише через суд. В результаті, шкодували, що не звернулися за юридичною допомогою раніше.

Насправді, судовий процес зі збільшення пенсії чи отримання компенсацій складний лише для адвокатів, які повинні складати всі процесуальні документи та враховувати нюанси кожної справи. Але для пенсіонера-силовика все набагато простіше, аніж Ви уявляєте. Пенсіонеру треба лише надіслати свої документи електронною поштою або у Вайбер юристу «Мережі права» і чекати позитивного рішення суду. Не потрібно стояти в нескінченних чергах, витрачати свої нерви, навіть просто виходити із дому! Більше того, Ви можете у будь-який момент телефонувати на гарячу лінію «Мережі права», щоб дізнатися про стан своєї справи.

За законодавством України ця категорія справ підлягає спрощеному провадженню, яке не вимагає присутності сторін. Суд виносить рішення заочно. Це дає можливість Вам збільшити пенсію, при цьому займатися своїми справами, а співпраця з «Мережею права» дає гарантію на позитивне рішення суду. Якість та швидкість надання послуг для жителів Одеси (де у нас є офіс) така ж, як для жителів інших міст чи областей, наприклад Івано-Франківська, Полтави. Абсолютно у кожній області України у нас є клієнти, які вже збільшили свою пенсію дистанційно.

Тому все, що потрібно військовому пенсіонеру чи правоохоронцю, щоб збільшити пенсію чи отримати компенсації – це надіслати свої документи нам і чекати своїх законних виплат. Якщо у Вас залишилися запитання з приводу процесу, або ж Ви бажаєте отримати повний перелік програм для силовиків, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію за номером +38 (073) 236 17 58.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://merezha-prava.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/logo.png
м. Київ, вул. Лютеранська, 27/29; м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 55; м. Вінниця, вул. Микола Оводова, 15
glazovandpartners@gmail.com

Підпишіться на нас:

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе тільки з посиланням на джерело.

Copyright © МЕРЕЖА ПРАВА 2021