Історія компаніїОсновні події "Мережі права"

1998

Індивідуальна практика

Олена Драгомирова отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Після цього Олена Миколаївна почала представляти інтереси одеситів.

2009

Поява адвокатського об’єднання «Глазов та Партнери»

Олена Миколаївна разом із своїм чоловіком, Олегом Володимировичем, заснувала адвокатське об’єднання «Глазов та Партнери». В компанії подружжя зібрало адвокатів різних галузей права.

Вузька спеціалізація

В межах компанії «Глазов та Партнери» Олена Драгомирова займалась виключно справами пенсіонерів-силовиків. Вона розробила перші програми для них, зокрема зі збільшення відсотку від окладу та звання.

2020

Розширення штату компанії для допомоги пенсіонерам-силовикам

У Олени Миколаївни з’явилось 5 помічників-юристів, які допомагали у складанні великої кількості процесуальних документів. У цей час значно збільшилась і кількість програм для пенсіонерів-силовиків.

Відкриття офісу у Вінниці

Завдяки «сарафанному радіо» зросла кількість військових пенсіонерів та правоохоронців, які почали звертатися у АО «Глазов та Партнери». Саме через це Олена Миколаївна вирішила відкрити офіс у Вінниці, щоб допомогти більшій кількості силовиків.

2021

Поява юридичної компанії «Мережа права»

Уже через рік після відкриття офісу АО «Глазов та Партнери» у Вінниці, пенсіонери-силовики почали звертатися до нас з проблемами з інших галузей права. Тому Володимир Глазов, син Олени Миколаївни та Олега Володимировича, разом зі своєю дружиною Дарією, заснували юридичну компанію «Мережа права». В Одесі відкрили перший офіс «Мережі права».

Відкриття офісу «Мережі права» у Києві

Відкривається офіс «Мережі права» у столиці України – місті Київ. Офіс у Вінниці отримує назву юридичної компанії «Мережа права».

Відкриття напрямків «Трудові спори» та «Захист прав боржників»

На базі компанії вирішено відкрити нові напрямки роботи: «Трудові спори» та «Захист прав боржників». Робота над створенням нових програм для пенсіонерів-силовиків триває.

Залишилися питання?

Залишайте заявку на безкоштовну консультацію