КОНСУЛЬТАЦІЇ

Для чого потрібна юридична консультація?

Юридична консультація — це послуга з інформуванням клієнта який звернувся в компанію “Мережа права” про способи та можливості вирішення конкретної проблеми чи спектру проблем, пов’язаних з дією чинного законодавства, для яких потрібно мати специфічні знання та досвід. Адже більшість наших громадян розцінюють зустріч з юристом як запізнілий похід до стоматолога – буде незручно, боляче та дорого. Ми їх чудово розуміємо, адже юристи асоціюються із складними життєвими ситуаціями.

https://merezha-prava.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/uridicheskay_konsult.jpg
https://merezha-prava.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/biznes-idea-onlajn-pomos-urista_5d9efec7a2bb3.png

Юридична консультація допомагає вирішувати будь-які юридичні питання простою та зрозумілою мовою, адже чітке роз’яснення того чи іншого питання вже є половиною вирішення проблеми. Головне завдання компанії “Мережа права” – дати вам максимально точну оцінку ситуації. Ось проблема, ось рішення, ось терміни. В усному та письмовому вигляді, щоб ви по-перше, зрозуміли що і як необхідно зробити, а по-друге, могли йти по пунктах прописаних у нашій рекомендації та знайти найоптимальніший вихід із ситуації, що склалася.

Для кожного не є секретом, що в нашій країні постійно змінюється законодавство, тому саме для цього необхідно чітке розуміння всіх юридичних, адміністративних та податкових ризиків, які можуть бути. Будь-яка справа, яка починається без  попереднього опрацювання ряду можливих ризиків може мати негативні наслідки в майбутньому. Наприклад:

Набуття спадщини. Людина приходить і каже – я єдиний спадкоємець свого батька. Батько помер, але раптом виявилося, що він встиг одружитися. Дружина теж претендує на спадщину і хоча батько написав заповіт на сина, дружина все одно має право на половину тієї частки, яку отримала за законом.

https://merezha-prava.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/221.jpg
https://merezha-prava.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/upload-RIAN_8162667.HR-pic_32ratio_900x600-900x600-76185.jpg

Прилетіла ракета до вашого будинку, ресторану, бізнесу (страховий випадок) — що робити, якщо знаєш, що тебе можуть обдурити.

Клієнтам ми пропонуємо безкоштовну консультацію, але якщо клієнту потрібна обгрунтована допомога з чітким переліком дій та консультуванням протягом всієї справи, то можна скористатися платною консультацією. У такому випадку ви не передаєте справу адвокату повністю, а лише користуєтесь його підказками. Якщо у вашої проблеми є рішення, ми його знайдемо.

Безкоштовна консультація

  Контакти компаніїЗ нами можливо зв’язатися за телефоном або відвідати офіс

  Працюємо
  Пн-Пт 09:00 – 18:00
  Адреса:
  м. Київ, вул. Хрещатик, 6 (3 поверх, офіс 12)
  м. Одеса, вул. Базарна, 41
  м. Вінниця, вул. Микола Оводова, 15, офіс 3
  e-mail:
  glazovandpartners
  @gmail.com