Сімейні спори

ПРО ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ У СІМЕЙНИХ СПОРАХДопомагаємо вирішити проблеми у сімейних спорах

Жодне подружжя не застраховане від суперечок, що нерідко переростають у судові сімейні спори. Для захисту своїх інтересів кожна сторона в праві залучити сімейного адвоката. Кваліфікований спеціаліст не лише порадить оптимальний спосіб вирішення конфлікту, а й сприятиме відстоюванню ваших прав у суді. Сімейне право, яким він керується, регулює майнові та немайнові взаємовідносини не тільки між подружжям, а й між батьками та дітьми, іншими близькими родичами. Послуги юриста у таких випадках є незамінними.

РОЗПОДІЛ МАЙНА ПРИ РОЗЛУЧЕННІ
Розлучення і розділ майна при розлученні з дітьми - складні процеси, що віднімають масу сил і часу. Конфліктуючі сторони часто відмовляються від мирної угоди, і вважають за краще робити розірвання шлюбу через суд, Потрібна грамотна консультація юриста, щоб зберегти свою частину майна.
СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ
Добиваємось справедливої виплати аліментів на дитину, якщо батько ухиляється від цього.
Зобов'язуємо брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою).
ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР
Це договір між подружжям або партнерами, які вступають у шлюб. Він визначає їхні майнові права та обов'язки. Нареченим шлюбний договір допомагає зберегти капітал, нерухомість, гроші у випадку розлучення.
РОЗЛУЧЕННЯ
У випадку, якщо один з подружжя не згоден на розлучення або "на словах" згоден, при цьому ухиляється від явки до органів РАГСУ, або у подружжя є загальні неповнолітні діти, розлучення (розірвання шлюбу) можливо зробити тільки в суді.
НАЙДОСТУПНІША ВАРТІСТЬ

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?Звертайтеся за безкоштовною консультацією

  Контакти компаніїЗ нами можливо зв’язатися за телефоном або відвідати офіс

  Працюємо
  Пн-Пт 09:00 – 18:00
  Адреса:
  м. Київ, вул. Хрещатик, 6 (3 поверх, офіс 12)
  м. Одеса, вул. Базарна, 41
  м. Вінниця, вул. Микола Оводова, 15, офіс 3
  e-mail:
  glazovandpartners@gmail.com
  Телефон
  +38 (073) 236 17 58